loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

DOFINANSOWANIE

Informacje

Aktywny Samorząd

Strony internetowe organizacji działających na rzecz niewidomych.


Regulamin sklepu Luna Optic

Zapraszamy do zapoznania się z naszym regulaminem.


Formularz reklamacyjny

Przed odesłaniem reklamowanego towaru prosimy o wypełnienie oraz wydrukowanie powyższego formularza.
Jeżeli wraz z zakupionym sprzętem została dostarczona karta gwarancyjna producenta, należy zapoznać się z warunkami gwarancji. Reklamowany towar można wysyłać bezpośrednio do serwisów gwarancyjnych firm (dane kontaktowe, adresy punktów znajdują się na kartach gwarancyjnych). Przyśpieszy to procedurę załatwiania reklamacji.


Wzór wniosku odstąpienia od umowy

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo pisemnie poinformować firmę Luna Optic Marlena Pietrzykowska o swojej decyzji za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź poczty elektronicznej.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Skutki odstąpienia od umowy:
w przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu koszt towaru oraz koszty ponownego dostarczenia rzeczy od firmy Luna Optic Marlena Pietrzykowska do Państwa (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas) nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymamy od Państwa odesłany towar. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


Książki audio dla osób niewidomych

Utworzony w 2013 roku Dział Zbiorów dla Niewidomych Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego przejął i rozwija 60-letnią działalność Biblioteki Centralnej Polskiego Związku Niewidomych w zakresie gromadzenia, udostępniania i adaptacji księgozbioru dla potrzeb czytelników z dysfunkcją wzroku i innych osób niepełnosprawnych, niemogących czytać zwykłego druku. Trzon księgozbioru stanowi literatura piękna, klasyka, powieści dla dzieci, młodzieży i dorosłych; pozycje popularnonaukowe, poradniki, książki w językach obcych oraz bieżące i archiwalne czasopisma środowiska niewidomych i słabowidzących.

www.misterwhat.pl